gallery/zm 2
gallery/zm 3
gallery/zm4
gallery/sam_5644

Ogłoszenia duszpasterskie

gallery/imag0171 ogłoszenia

XXXIII Niedziela Zwykła

 

1. Dziś przedostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień przypada uroczystość Chrystusa Króla, a za dwa tygodnie rozpoczyna się Adwent. W pierwszą niedzielę Adwentu planujemy rozpoczęcie rekolekcji w naszej parafii. W tym roku wygłosi je dla nas Ks. Grzegorz Koss, dyrektor Diecezjalnego Centrum Służby Rodzinie i Życiu. Szczegóły podamy za tydzień.

2. Dziękujemy wszystkim osobom, które w miniony poniedziałek uczestniczyły we Mszy świętej w intencji Ojczyzny w naszym kościele.

3. Spotkania wspólnot parafialnych: w poniedziałek o 16.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, we wtorek po wieczornej Mszy Św. próba chóru, w czwartek o 18.00 spotkanie kręgu biblijnego, a w piątek po wieczornej Mszy w kościele spotkanie grupy modlitewnej oraz zbiórka ministrantów. W sobotę na godzinę 11.00 zapraszamy chętnych na spotkanie scholi dziecięcej.

4. W imieniu sióstr karmelitanek już teraz dziękujemy za złożone przez Was przy zakupie książki ofiary, które przeznaczone są na remont drogi dojazdowej do czeladzkiego klasztoru sióstr.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Niestety zdrożał o złotówkę Gość Niedzielny. Egzemplarz kosztuje teraz 6 zł. Zwróćmy na to uwagę przy nabywaniu gazet.